Parafia św. Stanisława BM w Bałcie diecezja odesko-symferopolska

Lokalizacja:
Bałta, Ukraina

1 lipca, 2014

Zainstalowana moc grzewcza: 35kW
Wydatek powietrza – 3000 m³/h, pozwala na niemal dwukrotną wymianę powietrza w ciągu godziny.

Jedna z naszych pierwszych realizacji na wschodzie. Murowany kościół ormiańskokatolicki wzniesiony przez księcia Stanisława Lubomirskiego w 1765r.

Kościół zasilany jest piecem nadmuchowym kondensacyjnym o mocy grzewczej 35kW i przepływie powietrza 3000m3/h. Piec został zainstalowany w pomieszczeniu technicznym a nawiew ciepłego powietrza został rozprowadzony instalacją kanałową podposadzkową. Mamy tutaj klasyczny układ nadmuchowy. Powietrze czerpane jest z wnętrza kościoła poprzez tzw. kratkę powrotną umieszczoną na ścianie w nawie bocznej. Następnie powietrze zostaje filtrowane, nagrzane i ponownie wdmuchane do kościoła przez kratki podłogowe. Dodatkowo została jeszcze zamontowana czerpnia powietrza zewnętrznego dzięki której realizujemy funkcję wentylacji.

System doskonale sprawdza się w kościółku. Oprócz ogrzewania w sezonie zimowym pracuje w trybie wentylacji w okresie letnim. Mamy tutaj całoroczne wykorzystanie urządzeń. Ponadto w każdej chwili istnieje możliwość zainstalowania modułu klimatyzacji.

Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032