Montaż klimatyzacji w domu
i budynku użytkowym

Klimatyzacja do domu? Dlaczego nie?!

Montaż klimatyzacji często towarzyszy instalacjom ogrzewania nadmuchowego. W branży HVAC istnieje sporo rozwiązań łączących obie te funkcje w jeden system. Jednym z takich rozwiązań jest ogrzewanie pompą ciepła, która jest w stanie zapewnić ciepło w czasie zimy i przyjemny chłód podczas lata. Klimatyzacja w domu, a także klimatyzacja przemysłowa staje się obecnie standardem wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie.

Do rozwoju branży niewątpliwie przyczynia się pogoda, która niestety ulega zmianom. Wydłużające się lato i krótsze, ale jednak chłodne pory zimowe, wymuszają konieczność zapewnienia komfortowych warunków w każdym z budynków.

Dzięki dobrodziejstwom nowych technologii możliwe staje się zastosowanie energooszczędnych i bardzo wydajnych pomp ciepła w naszych warunkach klimatycznych, gdyż znacznie zmienił się zakres temperatury środowiska ich pracy, a co za tym idzie wydajność ogrzewania nadmuchowego i klimatyzacji jest na naprawdę wysokim poziomie biorąc pod uwagę koszt pracy systemu.

Klimatyzacja do firmy

Powiew rześkiego powietrza możemy poczuć podczas odwiedzania galerii handlowych, sklepów lub urzędów, a także podczas podróży komunikacją miejską, która codziennie jest użytkowana przez tysiące osób. Klimatyzacja zaczyna pojawiać się w mieszkaniach z wielkiej płyty, a także w odnawianych domach jednorodzinnych. Klimatyzacja stała się standardem w nowych budynkach, gdzie projekt i montaż klimatyzacji następuje już na etapie budowy. Najczęściej jest jedną z funkcji zaawansowanego systemu ogrzewania nadmuchowego, które instalujemy także w biurach i halach przemysłowych.

Pracodawcy coraz częściej podejmują decyzję o montażu klimatyzacji w firmie, gdyż wpływa ona na zwiększenie jakości i efektywności pracy. Możemy się o tym przekonać na własnej skórze latem, kiedy wejście do chłodnego pomieszczenia sprawia przyjemność i zwiększa komfort podczas codziennych zajęć.

Klimatyzacja przemysłowa bardzo często jest koniecznością, gdyż wymagana jest do utrzymania prawidłowej temperatury pracy serwerów, czy też schładzania magazynów z żywnością.


Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032