Montaż i serwis ogrzewania nadmuchowego – Thermico

Większość zleceń, które wykonujemy to właśnie montaż i serwis ogrzewania nadmuchowego – śmiało możemy o sobie powiedzieć, że będąc obecni na rynku od 2007 roku jako THERMICO staliśmy się już najlepszymi specjalistami w branży HVAC. Każdą nową inwestycję traktujemy jako wyzwanie i okazję do poszerzenia naszego doświadczenia dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić szybką i bezproblemową realizację prac.

Zanim podejmiemy się montażu lub serwisu ogrzewania nadmuchowego wykonujemy darmową wycenę zakresu naszych prac, a także urządzeń potrzebnych do zagwarantowania wysokiej jakości efektu końcowego. Nieustannie staramy się o całkowitą satysfakcję naszych klientów, których pozytywne opinie są dla nas niezwykle ważne i bardzo motywują nas do tego, aby dalej prężnie rozwijać firmę THERMICO.

Przy wprowadzaniu na rynek naszych innowacyjnych rozwiązań postawiliśmy sobie za cel, aby zwrócić szczególną uwagę na zagadnienia związane z ochroną środowiska, dlatego też nasze ogrzewanie nadmuchowe THERMICO zawsze projektujemy w taki sposób, aby bezproblemowo współpracowało ono z zasilaniem fotowoltaicznym – czyli poprzez panele słoneczne.

Nasi pracownicy to w pełni wyszkoleni i profesjonalni specjaliści w branży, posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szkolenia, które są potrzebne do wykonywania prac zleconych przez inwestorów prywatnych, a także prac zleconych przez firmy, developerów, czy instytucje publiczne.

Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032