Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja w domu 500m2

Inwestycja:
Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja domu oraz basenu

Lokalizacja:
okolice Bochni, małopolskie

26 września, 2018

Ogrzewanie, klimatyzacja i wentylacja tego domu stała się dla Thermico ciekawym doświadczeniem. Nieczęsto bowiem zdarza się nam projektować i wykonywać system w domach połączonych z basenem. Powierzchnia użytkowa budynku wymagała dużej dbałości o szczegóły na etapie projektu i montażu oraz zastosowania odpowiednich urządzeń wysokiej klasy.

Wraz z Inwestorem zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie tu podwójny system, z których pierwszy stanowić będzie ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzację i rekuperację domu, zapewniając przy tym właściwy klimat w całym budynku. Drugi przeznaczony będzie do ogrzewania i wentylacji części basenowej.

Niezwykle istotne dla powodzenia inwestycji było tu dopasowanie urządzeń o odpowiedniej mocy, które cechują się wysoką kulturą pracy i niskim poziomem wytwarzanego hałasu. Odpowiednio zaplanowana i budowana nowoczesnymi metodami sieć kanałów nawiewnych dodatkowo wytłumia ewentualne, niepożądane dźwięki.

Dom ten jest jednym z najlepszych przykładów na to, że ogrzewanie nadmuchowe jest już niejako wpisane w ramy nowoczesnego budownictwa. Brak grzejników, niemal bezobsługowe ogrzewanie i rekuperacja oraz klimatyzacja czynią ten budynek niezwykle przyjaznym dla mieszkańców.

Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032