Ogrzewanie nadmuchowe domu w Tychach

Inwestycja:
Dom jednorodzinny o pow. 220m2

Lokalizacja:
Tychy, śląskie

21 sierpnia, 2020

Data realizacji: Sierpień 2020

Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja.

Nasza realizacja na Śląsku, tym razem Tychy. Dom o powierzchni 220m2. Parter i poddasze, ogrzewany za pomocą pompy ciepła przeznaczonej do pracy w chłodnym klimacie. Budynek wyposażony również w zintegrowany system rekuperacji. Dom podzieliliśmy na dwie niezależne strefy grzewcze w których można dowolnie ustawiać temperaturę; parter strefa dzienna i poddasze strefa nocna.

Ciekawostką są kratki nawiewne w obrębie kuchni. Zostały wycięte w płycie meblowej w formie kratek szczelinowych przez co doskonale wpisują się we wnętrze. Podobnie w sypialni, po obu stronach łóżka zastosowaliśmy kratki przypodłogowe pomalowane na kolor czarny. Świetnie wpisują się w aranżację pomieszczenia.

Instalacja ogrzewania nadmuchowego oprócz walorów technicznych to również piękne wnętrza bez grzejników. Warto o tym pamiętać planując budowę własnego domu.

Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032