Ogrzewanie nadmuchowe domu w Tychach

Inwestycja:
Dom jednorodzinny o pow. 220m2

Lokalizacja:
Tychy, śląskie

21 sierpnia, 2020

Data realizacji: Sierpień 2020

Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja.

Nasza realizacja na Śląsku, tym razem Tychy. Dom o powierzchni 220m2. Parter i poddasze, ogrzewany za pomocą pompy ciepła przeznaczonej do pracy w chłodnym klimacie. Budynek wyposażony również w zintegrowany system rekuperacji. Dom podzieliliśmy na dwie niezależne strefy grzewcze w których można dowolnie ustawiać temperaturę; parter strefa dzienna i poddasze strefa nocna.

Ciekawostką są kratki nawiewne w obrębie kuchni. Zostały wycięte w płycie meblowej w formie kratek szczelinowych przez co doskonale wpisują się we wnętrze. Podobnie w sypialni, po obu stronach łóżka zastosowaliśmy kratki przypodłogowe pomalowane na kolor czarny. Świetnie wpisują się w aranżację pomieszczenia.

Instalacja ogrzewania nadmuchowego oprócz walorów technicznych to również piękne wnętrza bez grzejników. Warto o tym pamiętać planując budowę własnego domu.

Sprawdź
Nowości

Ostatnie realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Dom jednorodzinny w Nowym Sączu

Data realizacji: jesień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja, nawilżanie, oczyszczanie i rekuperacja. Jesienią 2020 roku zakończyliśmy[…]

Czytaj całość
Dom w Wieliczce

Powierzchnia 2 x 160 m2 = 320m2 Data realizacji: jesień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe Kolejna nasza[…]

Czytaj całość
Ogrzewanie nadmuchowe domu w Tychach

Data realizacji: Sierpień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Nasza realizacja na Śląsku, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032