Dom Weselny RUBIKON

Inwestycja:
Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie nadmuchowe

Lokalizacja:
Niepołomice, małopolskie

7 lipca, 2020

Powierzchnia: 600m2

Data realizacji: lato 2020

Dom weselny Rubikon to jedna z większych realizacji ostatniego lata. W lokalu tym wykonaliśmy wentylacje mechaniczną z odzyskiem ciepła, klimatyzację i ogrzewanie nadmuchowe.

Funkcja ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji realizowana jest przez centralę wentylacyjną umieszczoną na zewnątrz lokalu. Dodatkowo klimatyzacja wspomagana jest przez jednostki kasetonowe umieszczone nad salą taneczną. W lokalu tym priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu. Aby goście czuli się komfortowo muszą mieć odpowiednią ilość powietrza do oddychania. Dlatego też nie tylko temperatura ale również odpowiednia wentylacja była ważna.

Źródło ciepła dla centrali wentylacyjnej stanowią agregaty klimatyzacyjne pracujące w trybie pompy ciepła. Zostały tak dobrane aby dostarczały odpowiednią ilość ciepła nawet przy niskich temperaturach. Nie było potrzeby budowy dodatkowej kotłowni która by dostarczała ciepło technologiczne do centrali.

Sprawdź
Nowości

Ostatnie realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Dom jednorodzinny w Nowym Sączu

Data realizacji: jesień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja, nawilżanie, oczyszczanie i rekuperacja. Jesienią 2020 roku zakończyliśmy[…]

Czytaj całość
Dom w Wieliczce

Powierzchnia 2 x 160 m2 = 320m2 Data realizacji: jesień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe Kolejna nasza[…]

Czytaj całość
Ogrzewanie nadmuchowe domu w Tychach

Data realizacji: Sierpień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Nasza realizacja na Śląsku, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032