Dom Weselny RUBIKON

Inwestycja:
Wentylacja, klimatyzacja i ogrzewanie nadmuchowe

Lokalizacja:
Niepołomice, małopolskie

7 lipca, 2020

Powierzchnia: 600m2

Data realizacji: lato 2020

Dom weselny Rubikon to jedna z większych realizacji ostatniego lata. W lokalu tym wykonaliśmy wentylacje mechaniczną z odzyskiem ciepła, klimatyzację i ogrzewanie nadmuchowe.

Funkcja ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji realizowana jest przez centralę wentylacyjną umieszczoną na zewnątrz lokalu. Dodatkowo klimatyzacja wspomagana jest przez jednostki kasetonowe umieszczone nad salą taneczną. W lokalu tym priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu. Aby goście czuli się komfortowo muszą mieć odpowiednią ilość powietrza do oddychania. Dlatego też nie tylko temperatura ale również odpowiednia wentylacja była ważna.

Źródło ciepła dla centrali wentylacyjnej stanowią agregaty klimatyzacyjne pracujące w trybie pompy ciepła. Zostały tak dobrane aby dostarczały odpowiednią ilość ciepła nawet przy niskich temperaturach. Nie było potrzeby budowy dodatkowej kotłowni która by dostarczała ciepło technologiczne do centrali.

Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032