Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Inwestycja:
Dom jednorodzinny o pow. 110m2

Lokalizacja:
Pieniny, Szczawnica

20 stycznia, 2023

Data realizacji: Październik 2022

Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja.

Kolejny domek w górach, tym razem w Pieninach, Szczawnica. Jest to stary dom, który był poddany gruntownemu remontowi. Zainstalowaliśmy w nim ogrzewanie nadmuchowe zasilane pompą ciepła oraz rekuperację. Decyzja o wyborze naszego systemu grzewczego była podyktowana faktem, że dom ten będzie przeznaczony pod wynajem i stąd potrzeba zapewniania komfortu przez cały rok – zimą ogrzewania a latem klimatyzacja plus całoroczna wentylacja. Dodatkowo niska bezwładność systemu nadmuchowego sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do budynków używanych okresowo. Ogrzewamy kiedy potrzebujemy i ile potrzebujemy.

Kolejna sprawa to bezpieczeństwo w przypadku przerw w dostawie prądu a co za tym idzie braku ogrzewania. W układzie grzewczym nie ma wody, więc nie ma ryzyka zamarznięcia i pęknięcia instalacji.

Źródłem ciepła jest powietrzna pompa ciepła Mitsubishi Zubadan, która doskonale radzi sobie w najzimniejszych rejonach kraju.

Ogrzewanie, klimatyzacja, rekuperacja wszystko to realizowane jest w ramach jednego systemu grzewczego.

Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032