Dom jednorodzinny w Nowym Sączu

Inwestycja:
Dom jednorodzinnym, parterowy o powierzchni 180m2

Lokalizacja:
Nowy Sącz, małopolskie

8 października, 2020

Data realizacji: jesień 2020

Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja, nawilżanie, oczyszczanie i rekuperacja.

Jesienią 2020 roku zakończyliśmy inwestycję w Nowym Sączu. Jest to dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 180m2. W domu tym instalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe zasilane piecem gazowym kondensacyjnym. System nadmuchowy został rozbudowany o funkcję filtracji powietrza, nawilżania, klimatyzacji oraz rekuperacji.

Z racji że jest to dom parterowy to całość instalacji została rozprowadzona po strychu a nawiew powietrza odbywa się poprzez kratki sufitowe. Kratki nawiewne są zlokalizowane nad oknami, natomiast kratka powrotna w korytarzu w centralnej części domu.

Agregat klimatyzacyjny został umieszczony na ścianie bocznej za garażem tak aby emitowany hałas podczas pracy nie był słyszalny w części mieszkalnej.

Czerpnia i wyrzutnia powietrza są umieszczone na ścianie frontowej i ze względów estetycznych wykonane ze stali chromowo-niklowej.

Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032