Dom jednorodzinny w Niepołomicach

Inwestycja:
Dom jednorodzinny, parter i poddasze o powierzchni 160m2

Lokalizacja:
Niepołomice, małopolskie

8 czerwca, 2020

Data realizacji: lato 2020

Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja z funkcją pracy w trybie pompy ciepła, nawilżanie, oczyszczanie i rekuperacja.

Dom jednorodzinny na jednym z osiedli w Niepołomicach. Prace w tym budynku zostały rozłożone na kilka etapów. Zaczęliśmy kilka lat temu od montażu samego ogrzewania nadmuchowego z filtracją powietrza i nawilżaniem, a ostatnio doinstalowaliśmy rekuperator i pompę ciepła.

Pompa ciepła zapewnia klimatyzację latem oraz ogrzewanie w sezonie zimowym.

Mamy tutaj przykład ogrzewania hybrydowego ponieważ posiadamy dwa źródła ciepła z których możemy naprzemiennie korzystać w zależności od warunków atmosferycznych.

Pompa ciepła doskonale sprawdza się w okresach jesiennych i wczesnej wiosny gdy temperatury spadają do 0°C (wówczas COP jest na najwyższym poziomie), a gdy zaczynają dominować temperatury ujemne to system automatycznie przełącza się na piec nadmuchowy zasilany gazem ziemnym. Cały proces jest zautomatyzowany użytkownik definiuje na sterowniku tylko temperaturę przejścia pompa ciepła – gaz.

Zapewnia to oszczędności szczególnie gdy posiadamy własny prąd (panele fotowoltaiczne).

Sprawdź
Nowości

Ostatnie realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Dom jednorodzinny w Nowym Sączu

Data realizacji: jesień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja, nawilżanie, oczyszczanie i rekuperacja. Jesienią 2020 roku zakończyliśmy[…]

Czytaj całość
Dom w Wieliczce

Powierzchnia 2 x 160 m2 = 320m2 Data realizacji: jesień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe Kolejna nasza[…]

Czytaj całość
Ogrzewanie nadmuchowe domu w Tychach

Data realizacji: Sierpień 2020 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Nasza realizacja na Śląsku, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032