Dom jednorodzinny w Katowicach

Inwestycja:
Dom jednorodzinny o pow. 220m2

Lokalizacja:
Katowice

20 stycznia, 2023

Data realizacji: Wrzesień 2022

Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja.

Jesienią 2020 roku zakończyliśmy inwestycję w Nowym Sączu. Jest to dom jedW Katowicach mieliśmy przyjemność instalować system ogrzewania nadmuchowego w domku jednorodzinnym o pow. około 220m2.

Dom zasilany jest powietrzną pompą ciepła Mitsubishi Zubadan, która zapewnia ogrzewanie i klimatyzację. Nawiew ciepłego powietrza odbywa się poprzez kratki podłogowe na parterze i kratki sufitowe na piętrze. Dodatkowo w budynku zainstalowaliśmy rekuperacje, a sam rekuperator został zintegrowany z pompą ciepła do ogrzewania c.w.u. Powietrze wyrzucane z rekuperatora trafia do pompy do ogrzania c.w.u. a następnie do wyrzutni ściennej. W ten sposób maksymalnie wykorzystujemy ciepło odpadowe z powietrza wentylacyjnego.

Ponadto, budynek został podzielony na dwie niezależne strefy grzewcze – parter i piętro co umożliwia dowolne sterowania temperaturą. Zainstalowaliśmy również nawilżacz i filtry powietrza dzięki czemu kontrolujemy nie tylko temperaturę ale także jakość powietrza w budynku.

Ostatnie
realizacje

Pracujemy zawsze na 100%. Sprawdź co u nas słychać.

Parafia pod wezwaniem NMP Królowej Polski w Dąbrówkach k. Łańcuta

Data realizacji: Październik 2021 Lokalizacja: Dąbrówki k.Łańcuta woj. Podkarpackie Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja W kościele parafialnym[…]

Czytaj całość
Parafia Bałta Ukraina styczeń 2022

Data realizacji: styczeń 2022 Cel: Pompa ciepła W 2014 roku  zainstalowaliśmy ogrzewanie nadmuchowe w kościele w[…]

Czytaj całość
Dom jednorodzinny w Szczawnicy

Data realizacji: Październik 2022 Zadanie: Ogrzewanie nadmuchowe, klimatyzacja i rekuperacja. Kolejny domek w górach, tym razem[…]

Czytaj całość

Potrzebujesz oferty?
Skontaktuj się z nami

lub zadzwoń teraz: +48 663 213 032