Ogrzewanie i wentylacja w domu 500m z basenem

Ogrzewanie nadmuchowe do domu z basenem jest bodaj najlepszym rozwiązaniem, które gwarantuje przyjemny klimat w części mieszkalnej oraz właściwą wilgotność powietrza w całym budynku. Wielofunkcyjność systemu THERMICO to nie tylko wygoda użytkowania, ale i oszczędność miejsca wynikająca z braku konieczności montażu każdej instalacji z osobna.

Ogrzewanie domu 200m - Tarnów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ogrzewanie strefowe domu 150m - Skawina -system THERMICO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ogrzewanie gazowe domu 200m - Myślenice

Ogrzewanie gazowe to wciąż popularne rozwiązanie w wielu regionach Polski. Jest ekologiczne, przy czym pozostaje jednym z najtańszych źródeł ciepła. Właściwie dobrany piec bez problemu współpracować będzie z systemem ogrzewania nadmuchowego Thermico.

Nowoczesny dom 250m z systemem THERMICO - Tarnów

Nowoczesny dom to nie tylko architektura i wygląd. Wiele tajemnic skrywanych jest bowiem we wnętrzach, które już na starcie dają przewagę wszystkim dekoratorom wnętrz. Są pozbawione grzejników..

Ogrzewanie pompą ciepła domu 160m - Opole Lubelskie

W Opolu Lubelskim kompleksowo wykonaliśmy ogrzewanie nadmuchowe domu z pompą ciepła, wentylację i filtrację powietrza.

Wentylacja w domu 140m - Sędziszów Małopolski

W Sędziszowie Małopolskim wykonaliśmy instalację ogrzewania nadmuchowego, wentylacji i filtracji powietrza. 

Ogrzewanie nawiewowe w domu 125m - Tarnobrzeg

Ogrzewanie nadmuchowe to rozwiązanie chętnie stosowane do ogrzewania dużych budynków. Świetnie sprawdza się także jako tanie źródło ciepła do domów jednorodzinnych i budynków użytkowych.

Ogrzewanie i filtracja powietrza w domu 350m - Katowice

Południe Polski to rejon, gdzie dokonuje się wiele modernizacji systemów ogrzewania i wymian ze starych kotłów i pieców węglowych na nowe – ekologiczne. Buduje się tu też dużo nowych domów mieszkalnych. To także rejon zagrożony permanentnym smogiem i wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza. Systemy ogrzewania powietrznego THERMICO zapewniają czyste powietrze we wnętrzu domu.

Apartamentowiec mieszkalno-biurowy - Kraków

Rekuperacja i wentylacja w budynku mieszkalno-biurowym w Krakowie projektowana i montowana była jeszcze na etapie budowy. 

Zastosowaliśmy tu system wielostrefowy, dzięki czemu w każdym z lokali wentylacja działać będzie niezależnie od pozostałej części systemu.

Osiedle domków "Słoneczna Polana" - Włocławek

Ogrzewanie nadmuchowe na osiedlu SŁONECZNA POLANA we Włocławku wykonane zostało na zlecenie dla firmy Budizol.

Thermico współpracuje na placach budowy deweloperów jako podwykonawca, realizując prace z zakresu projektowania i montażu ogrzewania nadmuchowego z pompą ciepła oraz zasilanego gazem.